Шкатулка для матеріалів Фабрики декору


 • Ручна робота: Інші роботи
 • Дата: 22 травня 2017


Привіт.

Щось давно мене тут не було :) Часу на все не вистачає. Поділюся з вами радістю, що здійснилася моя мрія про творчий куточок, синочок поділився своєю кімнаткою, виділив мені невеличкий клаптик. А задоволення від того вдвічі приємне, бо робили все самі, продумували, малювали, збирали меблі :) Тепер помаленько доробляю всілякі коробочки для матеріалів і заповнюю його.

А тепер покажу коробочку з заготовки від ТМ РОСА, задекоровану матеріалами від Фабрики декору для завдання  №137. "Я рисую..."

Хоча гарно малювати пензликом не вмію, зате в мікс-медійному стилі спреї самі гарно лягають на полотно і виходить гарна картина :). А з такою гамою кольорів і матеріалів від нашого спонсора Фабрики декору, працювати одне задоволення. У мене вийшла коробочка для спреїв, деко-акрилів та інших мікс-медійних баночок :) З обов'язкових матеріалів використала текстурну пасту, спреї, трафарет, акриловий грунт, дропси, емалеві каплі, а також висічки та чіпборд.  Залишити коментар:

  Останні роботи

  Мамині скарби для найдорожчих діток

  Всім привіт!  Хочу показати дуже потрібну річ для всіх матусь - це Матусині скарби, які я творила разом з матеріалами…


  Коробочка для прикрас для ЛІзи

  Привіт! Маленькі модниці дуже люблять всілякі коробочки, зберігають в них свої дрібнички, прикраси та подаруночки. Я така ж, мені їх…


  Весняно-пасхальний вінок

  Всім привіт! Продовжуючи тему весни, надихнувшись весняними кольорами та палітрою з банера блогу Бумажное вдохновение, вербовими гілочками, я сплела віночок…  Моя маленька перемога

  Я в ДК Днепропетровский клуб "Бумажное вдохновение"

  Андриана

  Цукерочка від Candy Floss