Листівка для новонароджених


 • Ручна робота: Листівки
 • Дата: 17 листопада 2013


Листівка розміром 14х14 см. В цій листівці я використала об'ємні кубики для напису baby boy та прошила на машинці напис happy.

Листівка ця робилася на одному подиху. Основний акцент в листівці робиться на надписи та метелики.

Ведмедики на листівці додають їй цікавості. На машинці для вирізання я вирізала з паперу та фетру  ось такі елементи. На одному з них я на машинці  вишила напис happy, а решту елементів прикрасила стразами. В магазині для творчості Монпасьє я знайшла чудові кубики з літерами та скланими метеликами. Сама листівка прошита на машинці кольоровими нитками.

Листівка для хлопчика. Використано папір на дитячу тематику, папір з тисненням та молочний і голубий папір. Декоративні елементи: гудзик, шнурок, стрічка, квітка, половинки перлинок, глітер, стрази, паперова серветка, бодік та причеп до машинки, дирокольні метелики.

Листівка для двійнят ручної роботи. Пізніше я доповнюцю статтю це багатьма цікавими листівками для хлопчиків + блокнотики для маленьких друзів свого синочка.


  Залишити коментар:

  Останні роботи

  Мамині скарби для найдорожчих діток

  Всім привіт!  Хочу показати дуже потрібну річ для всіх матусь - це Матусині скарби, які я творила разом з матеріалами…


  Шкатулка для матеріалів Фабрики декору

  Привіт. Щось давно мене тут не було :) Часу на все не вистачає. Поділюся з вами радістю, що здійснилася моя…


  Коробочка для прикрас для ЛІзи

  Привіт! Маленькі модниці дуже люблять всілякі коробочки, зберігають в них свої дрібнички, прикраси та подаруночки. Я така ж, мені їх…  Моя маленька перемога

  Я в ДК Днепропетровский клуб "Бумажное вдохновение"

  Андриана

  Цукерочка від Candy Floss