Блокнот з морозними візерунками


 • Ручна робота: Блокноти
 • Дата: 08 січня 2016Всім привіт!

Вітаю вас, друзі, з новорічними та різдвяними святами! Нехай вони принесуть мир та щастя, здоров'я та благополуччя у ваші родини!

Трошки посвяткувавши і відпочивши,  я знову взялася за роботу :) У нас в блозі "Бумажное вдохновение" почалося дуже цікаве завдання "Морозные узоры".

Хоча зима цього року і капризна та все ж таки подарувала нам трішки морозяних візерунків на шибках. А я теж не пасла задніх і відобразила свою шоколадну зиму на блокноті. Отож, обкладинка мого блокнота,  як і сторінок всередині, пахне кавою з корицею, а морозець намалював свої візерунки і насипав трішки сніжинок, які я покрита глітером.

Задание: предлагаем вдохновиться нашей доской и сделать любую работу в любой технике, с обязательным элементом - снежинки.
 
Приятного зимнего творчества! :)

А ще покажу вам кусочок нашої різдвяної поїздки в Карпати :)

 


  Залишити коментар:

  Останні роботи

  Шкатулка для матеріалів Фабрики декору

  Привіт. Щось давно мене тут не було :) Часу на все не вистачає. Поділюся з вами радістю, що здійснилася моя…


  Коробочка для прикрас для ЛІзи

  Привіт! Маленькі модниці дуже люблять всілякі коробочки, зберігають в них свої дрібнички, прикраси та подаруночки. Я така ж, мені їх…


  Весняно-пасхальний вінок

  Всім привіт! Продовжуючи тему весни, надихнувшись весняними кольорами та палітрою з банера блогу Бумажное вдохновение, вербовими гілочками, я сплела віночок…  Моя маленька перемога

  Я в ДК Днепропетровский клуб "Бумажное вдохновение"

  Андриана

  Цукерочка від Candy Floss