Ароматний кавовий блокнот "Радій"


 • Ручна робота: Блокноти
 • Дата: 10 лютого 2016


Всім привіт!

Як проходить ваш останній місяць зими? Мій наповнений весняними роботами, квітами ручної роботи, знову купкою блокотів і гачкуванням. Але про це пізніше. Сьогодні хочу показати вам блокнот, який зверху і всередині пропитаний кавою, ваніллю та корицею. Для себе зауважила, що кавові блокноти мені подобається робити найбільше, а особливо з поєднанням небесного кольору.

Чому блокнот з написом "Радій"? Тому що в ньому будуть занотовані лише радісні події, приємні спогади. Мінімум декору, гачкована серветочка і дерев'яний надпис зробили його дуже ніжним, як на мій погляд :)

 

Цей блокнотик зроблений повністю з нуля, від тонування сторінок та тканини на обкладинку до декору. А в блозі Дніпропетровського клубу "Бумажное вдохновение" триває СП "Для самых любимых!!!" . Етап 2 .

Потрібно зробити блокнот, міні-альбомчекову книжку побажань "для неї", до 8 березня з  двома ОЕ на вибір ключик, рамочка, стрічка, підвіска, висічка, чіпборд, гудзик, брадс.

 

Додам у галерею лютого Вензелика.

Вензелик


  Залишити коментар:

  Останні роботи

  Мамині скарби для найдорожчих діток

  Всім привіт!  Хочу показати дуже потрібну річ для всіх матусь - це Матусині скарби, які я творила разом з матеріалами…


  Шкатулка для матеріалів Фабрики декору

  Привіт. Щось давно мене тут не було :) Часу на все не вистачає. Поділюся з вами радістю, що здійснилася моя…


  Коробочка для прикрас для ЛІзи

  Привіт! Маленькі модниці дуже люблять всілякі коробочки, зберігають в них свої дрібнички, прикраси та подаруночки. Я така ж, мені їх…  Моя маленька перемога

  Я в ДК Днепропетровский клуб "Бумажное вдохновение"

  Андриана

  Цукерочка від Candy Floss